Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

промисловість Львівщини

Понеділок, 2 листопада 2020, 17:30

На Львівщині з початку року на 9,8% зменшилося виробництво одягу і взуття

промисловість Львівщини

У січні-вересні, порівняно з цими місяцями 2019 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 3,2%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах переробної промисловості обсяги виробництва зросли на 4,1%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 4%.

Натомість знизився обсяг промислової продукції на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 1,8%.

У переробній промисловості збільшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 17,3%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 16,6%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 2,8%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах машинобудування (на 19,5%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 16,8%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 9,8%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 3,7%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 0,1%).

Нагадаємо, у січні-серпні, порівняно з цими місяцями 2019 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 2,9%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.