Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

батарейки

Середа, 4 листопада 2020, 12:44

Львівські екобуси: куди здавати використані батарейки та лампи

батарейки

Львів'яни можуть здавати використані батарейки та лампи на переробку до кінця листопада.

Про це повідомила прес-служба департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Для зручності мешканців, які здають відпрацьовані лампи і батарейки на утилізацію, у листопаді екобус курсуватиме Львовом тричі на тиждень: у п'ятницю, суботу та середу.
 
Екобуси мають зупинки у всіх районах Львова, а також у Винниках, Брюховичах і Рудно. 

Умови прийому використаних люмінесцентних трубчастих та компактних ламп і термометрів:

1. Використані люмінесцентні трубчасті та компактні лампи і ртутні термометри приймаються на безкоштовній основі лише від мешканців м. Львова, смт. Рудне, смт. Брюховичі та м. Виники.

2. Використані люмінесцентні трубчасті та компактні лампи і ртутні термометри приймаються в упаковках виробника чи іншій безпечній тарі;

3. Використані люмінесцентні трубчасті та компактні лампи і ртутні термометри приймаються від мешканців у кількості, яка не перевищує 10 одиниць кожного виду.

4. Використані люмінесцентні трубчасті та компактні лампи і ртутні термометри приймаються від підприємств, установ, організацій усіх форм власності (бюджетні, приватні, тощо) шляхом укладання угод з ДП "Боднарівка" ЛКП "Зелений Львів" за розцінками, затвердженими рішенням виконавчого комітету від 02.12.2016 № 1139 "Про погодження вартості переробки відпрацьованих ртутьмісних відходів".

Нагадаємо, у Львові є 212 пунктів збору батарейок: школи, комунальні підприємства, супермаркети, ринки.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.