Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

вул. Залізнична, 26

google.com.ua

Вівторок, 17 листопада 2020, 12:51

Козицький дозволив збудувати готель на місці приміщень Укрпошти у Львові

вул. Залізнична, 26

Львівська фірма отримала ділянку Укрпошти у Львові, на якій планує збудувати готельно-офісний житловий комплекс.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького № 817/0/5-201013/0/5-20 від 10 листопада 2020 року.

Приватне підприємство "Юридична фірма "Сфінкс" отримає земельну ділянку, площею 0,4256 га, на вул. Залізнична, 26 у Львові, що перебуває у державній власності й якою до цього користувалася "Укрпошта", для будівництва готельно-офісного житлового комплексу.

Зазначимо, для того, щоб дозволили цій фірмі збудувати тут готель, облдержадміністрація прийняла рішення змінити цільове призначення цієї ділянки, посилаючись на заяву про добровільну відмову від права постійного користування земельною ділянкою від Укрпошти та договір купівлі-продажу нерухомого майна від 21.07.2020, що зареєстрований у реєстрі за №1641.

"Надати ПП "Юридична фірма "Сфінкс" дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення земельної ділянки площею 0,4256 га, що розташована за адресою: м. Львів, вул. Залізнична, 26, із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на землі громадської забудови для будівництва готельно-офісного житлового комплексу" – йдеться у розпорядженні.

Наразі ПП "Юридична фірма "Сфінкс" має подати на затвердження Львівській ОДА проект землеустрою цієї ділянки.

За даними порталу YouControl, ПП "Юридична фірма "Сфінкс" зареєстроване у Львові з 1999 року, займається діяльністю у сфері права. Власниками фірми є львів'янин Роман Колодій, АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Бізнес Сіті" та пайовий венчурний недиверсифікований закритий інвестиційний фонд "Лев Капітал" ,які також належать Роману Колодію.

Крім цього, у 2018 році Колодій створив у Львові будфірму ПП "Континент Лайф".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.