Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ПДР

Середа, 25 листопада 2020, 14:37

Зміни до ПДР: пішоходів зобов’язали використовувати світловідбивачі

ПДР

В Україні набули чинності зміни до ПДР для водіїв, велосипедистів і пішоходів.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні, 25 листопада, набрали чинності зміни до правил дорожнього руху, які стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів.

"Якщо раніше водії та пасажири таксі могли не пристібатися під час руху в населеному пункті, а інструктори з водіння і за його межами, то тепер всі вони повинні бути пристебнуті. Це правило зобов'язує водіїв таксі забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидінні і нагадувати пасажирам про необхідність їх використовувати" – йдеться у повідомленні.

Згідно зі змінами, не пристібатися в населеному пункті дозволяється лише водіям і пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо, а також водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів.

Також забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх. Номерні знаки повинні бути чистими і достатньо освітленими.

Велосипедистам дозволили рух смугою для маршрутних транспортних засобів.

А пішоходи, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям, відтепер обов'язково мають використовувати світлоповертальні елементи у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості. 

Нагадаємо, у червні в Україні запустили мобільний додаток щодо штрафів за порущення ПДР.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.