Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ірина Гримак

Четвер, 17 грудня 2020, 14:54

Гримак та її заступникам встановлять щомісячні премії та надбавки до зарплати

Ірина Гримак

Депутати планують встановити голові Львівської облради та її заступникам посадовий оклад та премії на 2021 рік.

Про це йдеться у проекті рішення, підготовленому до розгляду на наступній сесії Львівської обласної ради.

Згідно із проектом рішення, з 1 січня 2021 року встановлюються умови оплати праці голови обласної ради Ірини Гримак, першого заступника Євгена Гірника та заступника Юрія Холода на 2021 рік.

Зарплата Ірини Гримак у 2021 року складатиметься із:

- посадового окладу згідно зі штатним розписом;

- надбавки за 1 ранг посадової особи місцевого самоврядування;

- надбавки за  вислугу років у розмірі 25% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг;

- надбавки за виконання особливо важливої роботи  в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років.

Також Гримак отримуватиме щомісячно премію у 100% від зарплати, а щорічно – матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення у розмірі середньомісячної зарплати.

Перший заступник голови обласної ради Євген Гірник у 2021 році отримуватиме: посадовий оклад; надбавку за 4 ранг посадової особи; надбавку за вислугу років у розмірі 15% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг; надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років; щомісячне преміювання в розмірі до 100% посадового окладу.

Також щорічно йому виплачуватимуть матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення у розмірі середньомісячної зарплати.

Заступник голови обласної ради Юрій Холод у 2021 році отримуватиме:

- посадовий оклад згідно зі штатним розписом;

- надбавку за 4 ранг посадової особи місцевого самоврядування;

- надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років;

- щомісячне преміювання щомісячно в розмірі до 100% посадового окладу за фактично відпрацьований час.

Йому також щорічно виплачуватимуть матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

Нагадаємо, на першій сесії, яка відбулася 1 грудня, головою Львівської обласної ради обрали Ірину Гримак від "Європейської Солідарності", а її заступниками стали: перший заступник голови Львівської облради – депутат ВО "Батьківщина" Євген Гірник та заступник голови Львівської облради – депутат від "Слуги народу" Юрій Холод.

Додамо, на місцевих виборах-2020 до облради обрали 84 депутати від дев'яти політичних партій. Зокрема, від партії "Європейська Солідарність" у раду пройшли 28 депутатів, від партій "Слуга народу", "Об'єднання "Самопоміч" – по 9 депутатів, від партій ВО "Батьківщина", "Голос" – по 7 депутатів, від партій ВО "Свобода", Українська Галицька Партія, Народний Рух України, "За майбутнє" – по 6 депутатів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.