Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

аптека у Львові

Вівторок, 5 січня 2021, 17:30

На Львівщині на 15,9% зменшилося виробництво фармацевтичних продуктів

аптека у Львові

У січні-листопаді 2020 року, порівняно з цими місяцями 2019 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 3,5%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах переробної промисловості обсяги виробництва зросли на 5,1%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 3,3%.

Натомість знизився обсяг промислової продукції на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 1,7%.

У переробній промисловості збільшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 14,8%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 14,5%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 2,2%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах машинобудування (на 16,9%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 15,9%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 2,5%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 2,2%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 0,1%).

Нагадаємо, у січні-жовтні 2020 року, порівняно з цими місяцями 2019 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 3%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.