Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

героїн львів

gp.gov.ua

Середа, 6 січня 2021, 09:56

Турки зі Львова до ЄС нелегально переправляли партію героїну вартістю понад 100 млн дол

героїн львів

Четверо громадян Туреччини були затримані правоохоронцями, а контрабандний героїн - конфісковано зі складу у Львові. 

"Під час спецоперації в рамках кримінального провадження за фактом контрабанди наркотичних засобів вилучено рекордну партію героїну вагою понад 1 тонну (ч. 1 ст. 14 ч.2 ст. 305 КК України)", - сказано у повідомленні прокуратури.

Під час обшуку складів у м. Львові, де зберігався наркотик, в порядку ст. 208 КПК України затримано чотирьох громадян Туреччини.

Орієнтована вартість вилученого наркотичного засобу за цінами «чорного ринку» становить 2, 3 млрд гривень. Героїн контрабандою був ввезений в Україну з Пакистану у грудні минулого року через Морський торговельний порт «Південний» (м. Одеса). Далі «товар» під виглядом харчової продукції транспортували на Західну Україну щоб переправити до країн Європейського Союзу як дипломатичний вантаж.

На цей час проводяться першочергові слідчі дії та вживаються заходи для встановлення інших співучасників злочину.

Заходи з викриття здійснювалися прокурорами спільно зі співробітниками Управління СБУ у Львівській області, Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ та головного відділу БКОЗ СБУ у Львівській області, із залученням спецпідрозділу «Альфа»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.