Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пожежне авто

lvivoblrada.gov.ua

Четвер, 14 січня 2021, 17:01

У ДСНС Львівщини за три мільйони придбали нове пожежне авто

пожежне авто

Сучасний пожежний автомобіль Peugeot Boxer укомплектований аварійно-рятувальним обладнанням.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради. 

Головне управління ДСНС України у Львівській області придбало за понад 3 млн грн новий пожежний автомобіль першої допомоги АПД-2 марки Peugeot Boxer, 4х2, укомплектований аварійно-рятувальним обладнанням та пожежно-технічним інструментом.

Автомобіль – потужністю двигуна в 160 кінських сил, максимальною швидкістю з повним навантаженням – 155 км/год, ємністю цистерни для води – 500 л, ємністю баку для піноутворювача – 20 л. У комплектацію авто також входить аварійно-рятувальне обладнання: гідравлічний інструмент, бензоріз, бензопила, медична укладка із необхідними лікарськими засобами.

Авто закупили у рамках проекту "Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні", що реалізується за підтримки програми транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна 2014-2020".

Як йдеться у повідомленні, це другий із п’яти автомобілів легкого класу, передбачених для закупівлі в межах цього проекту.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.