Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Юрій Шпак

Середа, 20 січня 2021, 15:30

Шпак більше не очолюватиме Яворівську РДА

Юрій Шпак

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про звільнення з посади голови Яворівської райдержадміністрації Юрія Шпака.

Про це йдеться на сайті Президента України.

Сьогодні, 20 січня, президент України Володимир Зеленський звільнив з посади голови Яворівської райдержадміністрації Юрія Шпака.

"Звільнити ШПАКА Юрія Анатолійовича з посади голови Яворівської районної державної адміністрації Львівської області згідно з поданою ним заявою", – йдеться у тексті розпорядження №10/2021-рп.

Нагадаємо, президент призначив на посаду голову Яворівської районної державної адміністрації Юрія Шпака 28 вересня минулого року.

Зазначимо, Юрій Шпак викладає у Львівській філії ПНЗ "Європейський університет", працював першим заступником голови Миколаївської РДА. 

Згідно із його декларації про доходи за 2019 рік, Шпак має квартиру на 61,6 кв.м у Львові, його дружина та дочка також володіють квартирою, нежитловим приміщенням у Львові та кімнатою у Яворові.

Шпак з 2017 року їздить на авто Skoda Yеti 2012 року випуску, вартістю 205 079 грн, а також тримає 350 000 грн готівки.

Нагадаємо, у липні цього року помер голова Яворівської районної державної адміністрації Андрій Шумський, який очолив цю РДА у грудні 2019 року, був кандидатом у нардепи від партії "Слуга народу" у виборчому окрузі №122.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.