Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Кримінал

Прокуратура виявила факт завищення вартості ремонту дороги «Львів-Краковець» на 678 тис. грн

Прокуратура виявила факт завищення вартості ремонту дороги «Львів-Краковець» на 678 тис. грн

stvizhivka.org.ua

Середа, 26 грудня 2012, 10:58

Прокуратура виявила факт завищення вартості ремонту дороги «Львів-Краковець» на 678 тис. грн

7 грудня прокуратурою Львівської області зареєстровано кримінальне правопорушення за фактом привласнення чужого майна в особливо великих розмірах, а саме - внаслідок невірного застосування одиничних розцінок вартості виконаних на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області підрядною організацією робіт із ремонту автомобільної дороги «Львів-Краковець»,  їх вартість збільшилась на 678 000 грн.

 

Про це Варіантам повідомила прес-служба Прокуратури Львівської області.

Кримінальне провадження, за ознаками складу злочинів, передбачених ч.5 ст.191, ч.2 ст.366 КК України скеровано в органи внутрішніх справ для проведення досудового розслідування.

Прокуратурою Львівської області проведено перевірки з питань додержання вимог бюджетного законодавства при проведенні ремонту, реконструкції та утримання автомобільних доріг. У ході їх проведення виявлено грубі порушення вимог чинного законодавства, у тому числі з ознаками кримінально-караних діянь.

Зазначимо, що за наслідками проведених перевірок із вказаних питань органами прокуратури Львівської області виявлено 6 кримінально-караних діянь, збитки по яких становлять понад 1 млн. грн..

Крім того,  внесено 39 подань, 19 з яких – в органи влади та місцевого самоврядування.

Наразі за наслідками розгляду окремих документів прокурорського реагування до відповідальності притягнуто 13 посадових осіб. До бюджету відшкодовано 63,5 тис. грн. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.