Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

службові перевезення

Вівторок, 2 лютого 2021, 14:20

Цьогоріч підлеглих Іщука возитиме комунальне підприємство Львова

службові перевезення

Департамент фінансової політики Львівської міськради замовив авто для службових поїздок за 195 тис грн у ЛКП "Ратуша-сервіс".

Департамент фінансової політики Львівської міської ради провів тендер у системі ProZorro на послуги з автомобільних перевезень, які переможець тендеру має поставляти до 31 грудня 2021 року.

Аукціон стартував 1 лютого, у ньому взяло участь лише комунальне підприємство "Ратуша-сервіс", що запропонувало надавати послуги з автомобільних перевезень департаменту фінансової політики за 195 765 грн. З ним й вирішили укласти договір. Зазначимо, очікувана вартість послуг становила 199 900 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має надати для перевезень службовців мерії одне легкове авто, седан або хечбек, випуску не раніше 2005 року, з об’ємом двигуна від 2 літрів (пробіг авто – 15180 км, а кількість робочих годин – 15180 год) та з підвищеним рівнем безпеки. 

Виконавець також забезпечує:

- щоденний медичний огляд водія перед виїздом;

- наявність страхування автотранспортного засобу та водія;

- у випадку виходу автомобіля для надання послуг з ладу його заміну на інший аналогічний автомобіль для можливості безперебійного надання послуг;

- наявність обладнання та матеріально-технічної бази, необхідної для надання послуг.

Закупівлі здійснюється за рахунок коштів міського бюджету Львова на 2021 рік.

Зазначимо, департамент гуманітарної політики Львівської міськради з 2007 року очолює Олег Іщук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.