Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

прибирання міста

Понеділок, 8 лютого 2021, 10:24

На вулиці Львова виїхали більше 90 одиниць снігоприбиральної техніки

прибирання міста

Сьогодні зранку у місті для посипання вулиць використали 611 куб.м піскосуміші.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні зранку місто прибирали 93 одиниці снігоприбиральної техніки, а для посипання вулиць використали 611 куб.м піскосуміші та 175  тонн реагентів і солі. 

"34 одиниці техніки ще працювало у житловиків. Загалом по житловому господарству працювало 1300 і працює двірників. Протягом дня буде працювати техніка, будуть працювати двірники. На тротуари ми випустили максимум техніки – 34 одиниці – це мотоблок та тракторці, щоб полегшити роботу двірників. Випало орієнтовно 30 см снігу. Сніг продовжує падати, тому комунальники продовжують прибирати" – наголосила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

За її словами, проблем з виїздом транспорту в АТП-1 нема, як й з виїздом трамваїв та тролейбусів. 

Нагадаємо, з 19 листопада 2020 року Львівська міська рада запровадила цілодобове чергування снігоприбиральної техніки у місті. Для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі Львова у зимовий період буде задіяно 138 одиниць техніки. Місто має також 24 тисяч тонн піскосоляної суміші, та орієнтовно 5,5 тисяч тонн чистої технічної солі, і 86 тонн хімічного реагенту.

Натомість у 2019 році комунальні підприємства Львова задіяли снігоприбиральну техніку з 11 листопада.

Додамо, доріжки у парках Львова вирішили посипати кавовою гущею для боротьби з ожеледицею. Такий пілотний проект стартував у парку "700-річчя Львова".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.