Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Джерельній, 39

google.com.ua

П'ятниця, 19 лютого 2021, 11:55

Старий будинок біля Форуму переобладнають під магазин

вул. Джерельній, 39

Виконком Львівської міської ради дозволив облаштувати магазин у будинку на вул. Джерельній, 39.

Сьогодні, 12 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на реконструкцію з переплануванням Уляною Шило квартири №2 на вул. Джерельній, 39 у м. Львові під магазин з влаштуванням входу з вул. Водної.

Квартира, яку переобладнають під магазин, розміщена на першому поверсі 3-поверхового будинку, який знаходиться у межах історичного ареалу міста у Шевченківському районі. Вулиця забудована дво- і триповерховими будинками кінця ХІХ та початку ХХ століття, в стилях класицизм та віденська сецесія. Будинок не є пам'яткою архітектури.

Як заявив головний архітектор міста Антон Коломєйцев, управління історичного середовища Львівської міської ради надало дозвіл на перепланування квартири та пробиття дверей у стіні фасаду будинку. Він пояснив, що раніше на цьому місці були двері, проте забудовники мають врахувати вимоги збереження традиційного історичного середовища міста. 

Згідно із містобудівною документацією, у приміщенні замість житлових кімнат, кухні і коридору облаштують чотири торгові зали і службово-побутове приміщення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.