Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Роман Московиченко

Національна поліція України

Понеділок, 22 лютого 2021, 17:30

Екс-керівнику товариства "Діти Христа" світить 15 років за зґвалтування неповнолітніх

Роман Московиченко

Екс-керівника християнського товариства "Діти Христа" звинувачують в розбещенні та зґвалтуванні неповнолітніх дівчат, скоєних впродовж 15 років.

Про це повідомляє Громадське. 

Львівська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо львів'янина Романа Московченка, колишнього керівника офіційно не зареєстрованого Молодіжно-християнського товариства "Діти Христа", за розбещення та зґвалтування неповнолітніх дівчат.

Як зазначили у прокуратурі, Московченко у 2003-2018 роках працював координатором зовнішніх зв'язків у навчально-виховному комплексі "Школа-гімназія святої Софії" і проводив у приміщенні зібрання свого молодіжно-християнського товариства. Крім цього, він користувався приміщенням храму Святого Архистратига Михаїла, де знущався з неповнолітніх.

Проти Романа Московченка наразі відкрито 11 кримінальних проваджень, які налічують 147 епізодів за фактом статевих злочинів, скоєних із 2005 року щодо шести дівчат віком від 11 до 14 років, а серед потерпілих були як діти з повних сімей, так і діти-сироти та позбавлені батьківської опіки.

Товариство "Діти Христа", яке очолював Московченко, займалось організацією християнських дитячих таборів, проведенням лекцій для дітей на релігійну тематику, відвідувало з подарунками та виступами інтернати та дитячі будинки. 

Московченку інкримінують розбещення, зґвалтування неповнолітніх та сексуальний контакт з особою, яка не досягла повноліття. У разі доведення вини йому загрожує до 15 років позбавлення волі. Сам він наразі не визнає інкриміновані йому злочини, а його адвокатка, Ганна Худоба, розповіла, що строки давності цих злочинів минули.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.