Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

вул. С.Крушельницької, 23

google.com.ua

Четвер, 25 лютого 2021, 14:41

Мерія Львова викупить квартиру над музеєм Соломії Крушельницької

вул. С.Крушельницької, 23

Львівські депутати погодили придбання квартири над музеєм Соломії Крушельницької, мешканці якої неодноразово затоплювали музейні зали.

Сьогодні, 25 лютого, на сесії Львівської міської ради депутати погодили питання щодо придбання об’єкта нерухомого майна на вул. С. Крушельницької, 23.

"За" проголосували 52 депутати.

Зокрема, йдеться про квартиру №8 у будинку на вул. С. Крушельницької, 23, яка знаходиться над музично-меморіальним музеєм ім. Соломії Крушельницької.

За словами директорки юридичного департаменту Львівської міськради Гелени Пайонкевич, загальна площа цієї квартири становить 59,4 кв.м, а ціна – 1 646 009 грн. Кошти на її закуплю мають виділити з бюджету Львова.

"Це приміщення є у приватній власності. Його власники неодноразово затоплювали музей. Після його придбання можна оновити музей, експозиція якого на змінювалася 30 років" – пояснила депутатка Львівської міськради від "Самопомочі "Юлія Хомчин.

Зазначимо, напиркінці 2017 року мешканці цієї квартири затопили приміщення музею, було пошкоджено паркет, електропроводку, люстри та знищено розписи на стелі. А мешканці квартири, за словами адміністрації музею, не відкривали двері.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.