Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Щурата

city-adm.lviv.ua

Середа, 3 березня 2021, 11:54

Вулицю Щурата забудують житловим кварталом, у проекті якого виявили численні порушення

вул. Щурата

Виконком дозволив збудувати на вул. Щурата новий багатоповерховий житловий квартал, проект якого не відповідає державним будівельним нормам.

Ще 12 лютого виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на будівництво обслуговуючим кооперативом "Житлово-будівельний кооператив "Північна околиця" комплексу багатоквартирних житлових будинків з вбудованими комерційними приміщеннями, трансформаторною підстанцією та підземним паркінгом на вул. В. Щурата у м. Львові.

Новий житловий квартал зведуть на земельній ділянці, площею 2,6826 га, яка перебуває в комунальній власності і яка призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку та обслуговування багатоквартирних житлових будинків.

Згідно із містобудівною документацією, наразі на цій ділянці зведуть чотири багатобудинкові секції, максимальна висота яких становитиме 55 метрів, орієнтовно це 16 поверхів з горищем, а висоту 6-поверхових будинків встановили у 21 метр. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 35%. За інформацією комісії архітектури Львівської міськради, йдеться про 45 тисяч кв.м житлової забудови.

Земельна ділянка, на яких збудують будинок, належать до зони Ж-3 – зона багатоквартирної житлової забудови (5-10 поверхів) та зона ТР-2 – зона транспортної інфраструктури (вулична мережа) відповідно до детального плану житлового району "Збоїща" та плану зонінгу Шевченківського району.

За даними аналітичної системи YouControl, житлово-будівельний кооператив "Північна околиця" зареєстрований у Львові з 2018 року, займається організацією будівництва будівель. Керівником підприємства є Олександр Білан, щодо засновників фірми, то на сайті їхні прізнища не оприлюднено.

Нагадаємо, ще у січні цього року комісія архітектури Львівської міської ради відмовилась розглядати містобудівні розрахунки ЖБК "Північна околиця" щодо зведення цього житлового кварталу на вул. Щурата через чисельні порушення, які не відповідають державним будівельним нормам та правилам.

Зокрема, у документах не враховані питання соціальної інфраструктури, зауваження містобудівної ради щодо висотності забудови, забезпечення комплексу школою, дошкільною установою, умовами для маломобільних груп населення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.