Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

зупинка транспорту у Львові

Понеділок, 15 березня 2021, 13:39

На Сихові за майже 400 тисяч встановлять нові скляні зупинки

зупинка транспорту у Львові

Сихівська РА замовила встановлення зупинок громадського транспорту у районі за 389 тис грн.

Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради провела тендер у системі ProZorro на послуги з встановлення павільйонів очікування громадського транспорту на території Сихівського району Львова, які переможець тендеру має виконати до 31 грудня 2021 року.

Аукціон стартував 2 березня, участь у ньому взяли ПП "ВКВ-Сервіс" та ТзОВ "Стріт Комфорт", які запропонували здійснити усі роботи за 389 900 грн і 390 000 грн відповідно. Переможцем обрали ПП "ВКВ-Сервіс", а очікувана вартість послуг становила 600 000 грн.

Як зазначили у закупівлі, йдеться про встановляння на території Сихівського району 10 металевих павільйонів очікування громадського транспорту, розміром: В – 2700 мм; Д – 4000 мм; Ш – 1800 мм.

Однак у закупівлі не вказали, на яких вулицях встановлять ці нові зупинки.

 

За даними аналітичної системи YouControl, ПП "ВКВ-Сервіс" зареєстроване з 2010 року у селі Звертів Жовківського району, займається виробництвом електричного освітлювального устатковання. Керівником на власником фірми є львів'янин Дмитро Клименюк. Розмір статутного капіталу підприємства становить 200 000 грн.

Нагадаємо, у січні 2020 року Сихівська РА замовила ремонт і миття 46 зупинок громадського транспорту у районі за 400 тис грн.

Додамо, раніше повідомлялося, що у Львові створять навігацію зупинок громадського транспорту. На зупинках встановлять таблиці з її номером і назвою та перенесуть дані у мобільний додаток.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.