Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

перекриття руху

П'ятниця, 5 березня 2021, 10:28

Ділянку вулиці Хмельницького до кінця року закриють для проїзду

перекриття руху

З 8 березня перекриють рух транспорту на вул. Б. Хмельницького від вул. Олійної до автовокзалу.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З 08.00 год 8 березня і до 20.00 год 31 грудня цього року буде перекрито рух транспорту на вул. Б. Хмельницького, на ділянці від вул. Олійної до заїзду на автовокзал "Північний".

Вулицю перекривають через проведення третього етапу робіт з реконструкції вул. Б. Хмельницького, які здійснює ТзОВ "Онур" на замовлення ЛКП "Львівавтодор".

"У січні, коли ми відновили ремонтні роботи на вул. Б. Хмельницького, було перекрито лише частину від всієї ділянки, що підлягає ремонту. Натомість тепер перекриваємо повністю весь відрізок – від вул. Олійної до заїзду на автовокзал "Північний", який передбачений ІІІ етапом реконструкції вул. Б. Хмельницького. З 8 березня підрядник спочатку перекриє для проїзду ділянку від вул. Кукурудзяна до вул. Олійна, і поступово рухатиметься далі", – пояснив прес-секретар ЛКП "Львівавтодор" Олексій Хміль.

Об'їзд дороги відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Зазначимо, з 8 травня 2020 року у Львові розпочали ремонтувати вулицю Богдана Хмельницького. Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП "Львівавтодор" та ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" – 175,4 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.