Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Богдан Ткачик

Львівський палац мистецв

Вівторок, 9 березня 2021, 09:59

У Львівському палаці мистецтв відкрили виставку художника Богдана Ткачика

Богдан Ткачик

У Львівському палаці мистецтв відкрилася виставка живопису тернопільського художника Богдана Ткачика.

Про це повідомляє пресслужба Львівського палацу мистецтв.

У п’ятницю, 5 березня, у Львівському палаці мистецтв відкрилася виставка живопису тернопільського художника Богдана Ткачика, на якій представлено 101 роботу митця.

Захід відбувся за участі Архиєпископа і Митрополита Львівського Української Греко-Католицької церкви Ігоря (Возьняка), Єпископа Тернопільського Теодора, першого заступника голови Львівської обласної ради Євгенія Гірника та генерального директора Львівського палацу мистецтв Юрія Візняка.

"Це мій ювілейний рік. У серпні мені виповниться 70. Сьогодні відкриваємо виставку у Львові, а вже у серпні планую організувати такий захід у Тернополі. Для цієї експозиції обрав роботи різних періодів життя. Одні були створені ще 50 років тому, а інші написав зовсім недавно",– поділився Богдан Ткачик.

При цьому він зазначив, що обираючи тематику творів, зосередився на постаті Шевченка, оскільки саме у березні завжди вшановуємо великого пророка. "Я підібрав пейзажі, натюрморти та історичні картини, які є дотичними до Т.Шевченка",– сказав автор.

"Богдана, як автора я знаю давно. Ткачик людина чесна у своїй творчості, а це має велике значення для митця. Ми стільки бачимо різноманітних спекуляцій на різну тему. Втім саме у цього художника абсолютно відсутній спекулятивний мотив. Це людина порядна як у житті, так у творчості",– сказав про автора академік, народний художник України Любомир Медвідь.

"Богдан Ткачик – це наш патріарх та засновник нашої спілки. Попри те, що йому скоро виповниться 70, є внуки та підростають правнуки, він продовжує плідно працювати. Художник, безперечно, впізнаваний у мистецтві. Його роботи завжди вирізняються власним стилем та почерком. Дай йому Боже, наснаги творити надалі",– резюмував член тернопільської обласної організації Національної спілки художників України, заслужений художник України Володимир Якубовський.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.