Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

вул. Кульпарківська

let.org.ua

Четвер, 11 березня 2021, 10:31

У Львові стартувала реконструкція контактної мережі на Кульпарківській

вул. Кульпарківська

Сьогодні у місті розпочалася реконструкція контактної мережі на вул. Кульпарківській за кошти ЄБРР.

Про це повідомила прес-служба ЛКП "Львівелектротранс".

Сьогодні, 11 березня, стартували роботи у межах проекту "Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові", який повністю фінансується за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

Термін виконання контракту – 6 місяців, тобто до вересня 2021 року.

За словами керівниці групи реалізації проектів Міжнародних фінансових організацій ЛКП "Львівелектротранс" Ірини Іванишин, 30 грудня 2020 року відбулося підписання контракту з переможцем тендеру – об'єднанням компаній ТОВ "Вальво" (Львів, Україна), ТОВ "Магістраль Інжиніринг" (Львів, Україна), ТОВ "Еле-Комп" (Польща), ТОВ "Електротехніка" (Чеська Республіка), на реконструкцію тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у Львові. Упродовж січня-лютого 2021 року сторони виконували умови контракту, необхідні для початку робіт: підрядник надав банківські гарантії на авансовий платіж та виконання контракту, оформив договори страхування, ЛКП "Львівелектротранс" здійснило авансовий платіж та отримало дозвіл ДАБІ на початок робіт, технічний нагляд (Egis International) видав повідомлення про початок робіт.

"Ці роботи у повному обсязі фінансуються за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. І це вже третій компонент, що реалізовується в рамках проекту "Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Львова", – зауважила Ірина Іванишин.

Головний інженер ЛКП "Львівелектротранс" Володимир Ковалів розповів, що на першому етапі робіт буде проведено влаштування фундаменту для нових опор контактної мережі, включно з улаштуванням кабельних вводів для кабелів освітлення. Опісля – перевлаштування існуючих кабельних ліній КЛ-600 В, встановлення нових опор контактної мережі, перенесення існуючих інженерних мереж на нові опори.

"Передбачена проектом також реконструкція контактної мережі. Зокрема, заміна контактного проводу, ізоляції, арматури, елементів підвіски, спеціальних деталей тощо. Водночас проводитиметься заміна фідерних ліній, демонтаж існуючих опор та елементів контактної мережі та впорядкування благоустрою території", – додав Володимир Ковалів.

Зазначимо, роботи не перешкоджатимуть руху транспорту. Тролейбусні маршрути курсуватимуть відповідно до графіку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.