Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

новобудова

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 26 березня 2021, 15:26

На Брюховецький збудують 4-поверховий будинок на 20 квартир

новобудова

Виконком дозволив збудувати на вул. Брюховицькій, 143 новий 4-поверховий житловий будинок.

Сьогодні, 26 березня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на нове будівництво ТзОВ "ДКМ Груп" 4-поверхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями комерційного призначення та підземним паркінгом на вул. Брюховицькій, 143 у Львові.

Новий житловий будинок збудують на земельній ділянці, площею 0,1495 га, що перебуває у приватній власності та передбачена для будівництва та обслуговування 4-поверхового житлового будинку із вбудованими автостоянками.

Згідно із містобудівною документацією, максимальна висота будівлі не перевищуватиме 14,8 метрів – будинок матиме 4 поверхи, із огороджуючими конструкціями на рівні третього (9,5 метрів) та четвертого (14 метрів) поверхів. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 40%.

За словами головного архітектора міста Антона Коломєйцева, проект нового будівництва повністю відповідає усім містобудівним нормам. У будинку буде 20 квартир, передбачено 12 машиномісць у підземному паркінгу та три місця у відкритому паркінгу, всього – 15 місць для паркування.

Земельна ділянка, де збудують нове житло, належать до зони Ж-1 – зона садибної забудови відповідно до зонінгу Шевченківського району. 

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "ДКМ Груп" зареєстроване з лютого 2019 року у Львові, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Розмір статутного капіталу підприємства становить 2 325 515 грн.

Власниками фірми є мешканець Волині Олександр Давидюк (вланик львівської будфірми ТОВ "ДАВ Девелопмент") та львів'янин Роман Курницький (засновник адвокацького об'єднання "Курницький, Жидачівська та партнери").

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.