Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

пункт пропуску з Польщею

Вівторок, 30 березня 2021, 11:55

Польща змінила правила в'їзду для українців через ситуацію із Covid-19

пункт пропуску з Польщею

З 30 березня Польща оновила правила в’їзду для тих, хто прибуває з країн шенгенської зони.

Про це повідомляє Українська правда.

Як заявив заступник міністра інфраструктури Польщі Мартін Горала, з 30 березня країна запровадила обов’язковий карантин для тих, хто прибуває з країн шенгенської зони.

За його словами, карантину можна буде уникнути тільки за наявності негативного тесту на коронавірус, не старшого за 48 годин до в’їзду.

Натомість для тих, хто прибуває до Польщі з країн, які не входять до шенгенської зони, карантин буде обов’язковим без винятків. Однак у разі виконання тесту на території Польщі і отримання негативного результату людина може вийти з карантину.

"Що стосується сухопутних кордонів Польщі, ситуація буде виглядати так, як на кордоні з Чехією та Словаччиною – стандартного контролю немає, але на кордонах будуть патрулі, які перевірятимуть, чи відповідають ті, хто перетинає кордон, вимогам дійсного тесту" – пояснив речник уряду Польщі Пьотр Мюллер.

Зазначимо, у Польщі діють нові обмеження, оголошені урядом у зв'язку з третьою хвилею епідемії коронавірусу. Зокрема, дитячі садки, а також салони краси та перукарні закриті. Однак уряд вирішив не закривати церкви, а лише знизити кількість вірян, які можуть одночасно перебувати в церквах. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.