Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олександр Кулепін

Фб Кулепіна

Четвер, 1 квітня 2021, 13:18

Садовий сплавив Козицькому свого радника заступником

Олександр Кулепін

Олександр Кулепін стане заступником голови Львівської ОДА.

Про це повідомив народний депутат від партії "Слуга народу", представник уряду у Верховній Раді України Василь Мокан на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 31 березня, на своєму засіданні Кабінет міністрів погодив призначення Олександра Кулепіна заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького.

"Урядовці проголосували за погодження призначення Кулепіна Олександра Сергійовича – заступником голови Львівської ОДА" – написав Мокан.

Згідно з процедурою, після погодження уряду заступників призначає голова ОДА.

Зазначимо, Олександр Кулепін з жовтня 2020 року працює радником міського голови апарату виконавчого комітету Львівської міської ради. 

Згідно із його декларацією про доходи за 2020 рік, володіє акціями компанії "Комюто", яка зареєстрована у Парижі (компанія-засновник сервісу BlaBlacar), працював у цій компанії. До цього працював у компанії Waverley Software. Купелін спільно з дружиною також є власником кріптовалюти Tether у кількості 1494 токенів на суму 42 242  грн.  Дружина Купеліна Марія Рой минулого року також продала Зіновію Козицькому цінних паперів на суму 744 227 грн. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.