Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

киснева станція

Фб Центру легеневого здоров'я

П'ятниця, 2 квітня 2021, 10:39

У Центрі легеневого здоров'я обладнали нову кисневу станцію

киснева станція

У Центрі легеневого здоров'я ввели в експлуатацію нову кисневу станцію, у результаті лікарня може забезпечити киснем 300 нових пацієнтів.

Про це повідомляє Центр легеневого здоров'я на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 1 квітня, у Центрі легеневого здоров'я ввели в експлуатацію нову кисневу станцію, завдяки чому лікарня може прийняти на лікування 300 пацієнтів з ковідними пневмоніями та забезпечити їх якісним киснем.

"Маємо можливість подати централізований кисень до ще 130 розгорнутих для ковідних хворих ліжок. А, разом із тим, покращити кисневе забезпечення уже існуючих. Тож можемо прийняти на лікування 300 пацієнтів з ковідними пневмоніями та забезпечити їх якісним киснем" – наголосили у лікарні.

Сучасне кисневе обладнання закупили за кошти державної субвенції та обласного бюджету, а також тут провели реконструкцію кисневої мережі.

"В умовах стрімкого поширення вірусу і збільшення потреби у госпіталізації важких хворих, плануємо до 1 травня розгорнути ще 100 додаткових ліжок з централізованою подачею кисню для пацієнтів із ускладненнями Covid-19" – додали у лікарні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.