Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівський онкологічний центр

cancer.lviv.ua

Понеділок, 12 квітня 2021, 11:23

Для львівського онкодиспансеру планують закупити лінійний прискорювач за 60 мільйонів

Львівський онкологічний центр

Львівська облрада планує закупити у лізинг лінійний прискорювач Наїсуоп для Львівського онкологічного центру.

Про це йдеться у проекті рішення, підготовленому для розгляду на сесії Львівської обласної ради, що відбудеться 13 квітня.

Депутати обласної ради планують ухвалити проект рішення про укладання договору фінансового лізингу на придбання для КНП ЛОР "Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр" на придбання лінійного прискорювача Наїсуоп.

Обладнання мають придбати у лізинг за 3 роки, а максимальна ставка лізингового проценту – менше 9,8% річних та не більше 25% річних. Вартість лінійного прискорювача Наїсуоп має не перевищувати 60 млн грн. При цьому авансовий платіж має становити не менше 20%.

У проекті рішення йдеться, що обладнання придбають для покращення надання високоспеціалізованої медичної допомоги хворим на онкологічні захворювання у цій лікарні та з метою подальшого розвитку онкологічної служби області. Зокрема, воно дозволить якісно проводити опромінення при онкологічних захворюваннях у мешканців області.

Для закупівлі лінійного прискорювача Наїсуоп облрада збільшить цьогорічні видатки обласного бюджету на програму підтримки галузі охорони здоров'я Львівської області на 2021-2025 роки на 12 млн грн за рахунок зменшення фінансування порграми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2021-2025 роки на 6 млн грн та міжбюджетних трансфертів, наданих з бюджету Львівської міськради на 6 млн грн.

Зазначимо, головним лікарем Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру є Ігор Ковальчук, депутат Львівської облради від Народного Руху України.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.