Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Дмитро Посипанко

Фб Посипанка

Вівторок, 20 квітня 2021, 10:05

Козицький натягнув трешток Посипанка на флагшток своєї бурхливої молодості

Дмитро Посипанко

Дмитра Посипанка призначили директором департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА.

Про це повідомив Дмитро Посипанко на своїй сторінці у Фейсбуці.

З 12 квітня політичний оглядач та експерт Дмитро Посипанко очолює департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА.

"Це не робота мрії, тому вітати не треба. Це лише черговий челендж в житті" – написав Дмитро Посипанко.

За його словами, його основним завданням буде перетворення Львівської ОДА до рівня "ньюзмейкера", щоб мешканці Львівщини зрозуміли, чим відрізняється облдержадміністрація від обласної ради.

"Будемо привчати до того, що чиновники мають бути публічними, показувати, чим вони займаються, щоб у мешканці області розуміли, що таке облдержадміністрація і чим вона займається" – розповів Посипанко.

Посипанка призначили директором департаменту на основі проведеного раніше конкурсу.

Зазначимо, Дмитро Посипанко був менеджером з комунікацій громадської організації "Європейський діалог", ведучим телепрограм "Фракція" та "Право на вибір" на телеканалі "Перший Західний", працював заступником директора "Першого Західного", політичним оглядачем "Дивись.інфо" і сайту "Діло".

Також з 2010 року до березня 2015 року він був керівником департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської ОДА.

Згідно із його декларацією про доходи за 2020 рік, Посипанко торік заробив 420 971 грн доходу, зберігає 240 000 грн і 30 000 доларів готівки, їздить на авто Opel Insignia 2012 року випуску вартістю 343 173 грн. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.