Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

продукти харчування

П'ятниця, 7 травня 2021, 17:30

З початку року на Львівщині на 11,6% зменшилося виробництво продуктів харчування

продукти харчування

У січні-березні, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 2,8%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів обсяг виробництва зріс на 7,8%, переробної промисловості – на 0,6%.

Натомість знизився обсяг промислової продукції на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 1,6%.

У переробній промисловості збільшили випуск промислової продукції підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 25,5%), машинобудування (на 4,5%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 1,7%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 0,7%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 19,7%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 11,6%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 9,5%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 2,9%).

Нагадаємо, у січні-лютому, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 1,5%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.