Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

авіасполучення

Вівторок, 25 травня 2021, 10:38

Україна припинила авіасполучення з Білоруссю

авіасполучення

Уряд з 26 травня припинив авіасполучення між Україною та Білоруссю та заборонив польоти над білоруською територією.  

Про це повідоми прем'єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у Фейсбук.

Сьогодні, 25 травня, на позачерговому засіданні Кабінет міністрів прийняв рішення припинити авіасполучення між Україною та Білоруссю з 26 травня і заборонив польоти над білоруською територією.

"З 00 год 00 хв 26 травня Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю. Щойно на позачерговому засіданні Уряд доручив Мінінфраструктури, Державіаслужбі та ДП "Украерорух" вжити для цього необхідних заходів. Крім того, українським авіакомпаніям та літакам заборонятиметься виконувати польоти в повітряному просторі Республіки Білорусь" – написав Шмигаль.

Держприкордонслужба також отримала доручення припинити оформлення пасажирів, які прямують з Білорусі або в Білорусь у митних пунктах аеропортів.

"Ситуація з примусовою посадкою літака компанії Ryanair у Мінську є порушенням Конвенції про міжнародну цивільну авіацію. Рішення нашого уряду спрямоване на забезпечення безпеки польотів і пасажирів" – додав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, 23 травня в столиці Білорусі Мінську, задіявши винищувач, примусово посадили літак компанії Ryanair, який здійснював рейс з Афін до Вільнюса, щоб затримати опозиціонера Романа Протасевича. Після цього авіакомпанії вирішили змінити маршрути своїх літаків, щоб вони не летіли над Білоруссю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.