Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ЗНО-2021

Вівторок, 25 травня 2021, 15:21

Більше 75% абітурієнтів взяли участь у ЗНО з іспанської, німецької та французької мов

ЗНО-2021

Загалом майже дві з половиною тисячі осіб склали тест з іспанської, німецької, французької мов.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Вчора, 24 травня, у рамках основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбулося тестування з іспанської, німецької, французької мов. Участь у тестуванні взяли 2433 особи, що становить 75,96% від загальної кількості зареєстрованих.

Зокрема для проходження ЗНО з німецької мови з’явилися 1862 особи, французької – 417 осіб, іспанської – 154 особи.

Три учасники ЗНО дочасно завершили виконання сертифікаційної роботи через порушення процедури проведення ЗНО, а дотримання процедури тестування контролювали 10 громадських спостерігачів.

Учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в тестуванні через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 21 травня тестуванням з хімії та триватиме до 15 червня. Також з 2021 року випускники можуть складати ЗНО із 5 предметів. До цього часу максимальна кількість була 4. 

На ЗНО-2021 зареєструвалися понад 28 тисяч абітурієнтів з Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.