Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

проспект Чорновола

google.com.ua

Четвер, 3 червня 2021, 16:33

У Львові планують розширити проїжджу частину проспекту Чорновола

проспект Чорновола

У місті передбачили більше півмільйона гривень на реконструкцію перехрестя пр. Чорновола – вул. Під Дубом.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З 10 червня у місті планують розпочати роботи з реконструкції перехрестя пр. Чорновола і вул. Під Дубом, які виконуватиме ТзОВ "Галич БК"

Вартість реконструкції становить 544 тис грн.

Як повідомили у Галицькій РА, на рух громадського транспорту роботи не вплинуть, об'їздів не передбачається. Можливі ситуативні перекриття, або перекриття однієї зі смуг для руху транспорту.

"Перехрестя пр. Чорновола і вул. Під Дубом доволі складне. Видимість для автотранспорту на цьому перехресті обмежена, а пропускна можливість тротуару є низькою – через це тут вже було кілька випадків трагічних ДТП. Тому прийняли рішення провести реконструкцію перехрестя, в результаті якої буде випрямлена траєкторія руху транспорту. Тобто плануємо посунути тротуар і розширити проїжджу частину" – наголосили у Галицькій РА.

Зазначається, що на рух громадського транспорту роботи з реконструкції перехрестя пр. Чорновола і вул. Під Дубом не вплинуть, а об'їздів не передбачають.

Нагадаємо, у квітні цього року Львівська міськрада вирішила змінити організацію дорожнього руху на 17 міських перехрестях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.