Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ВНЗ Львова

Четвер, 3 червня 2021, 16:46

4 червня стартує ЗНО з історії України

ВНЗ Львова

На ЗНО з історії України зареєструвалися майже 300 тисяч абітурієнтів.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Завтра, 4 червня, у рамках основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться тестування з історії України.

Для проходження цього тесту зареєструвалися майже 299 тисяч осіб. Для учасників ЗНО створили 1 262 пункти тестування. Тест налічує 60 завдань, за правильне виконання яких можна набрати 94 бали. 

Перед входом учасникам вимірюють температуру тіла та перевіряють на наявність ознаки респіраторного захворювання. Якщо учасник прибуде до пункту тестування після 10:50 год, його не допустять до участі в ЗНО.

Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (враховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 21 травня тестуванням з хімії та триватиме до 15 червня. Також з 2021 року випускники можуть складати ЗНО із 5 предметів. До цього часу максимальна кількість була 4. 

На ЗНО-2021 зареєструвалися понад 28 тисяч абітурієнтів з Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.