Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Катерина Кіт-Садова

Фб Христини Процак

Четвер, 10 червня 2021, 18:05

Катерина Кіт-Садова купила коханому чоловікові галактику у Прилуках

Катерина Кіт-Садова

Телерадіокомпанія Люкс придбала радіостанцію в Прилуках.

Про це повідомляє Детектор Медіа.

Сьогодні, 10 червня, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію компанії ТОВ "ТРК "Галактика плюс", у зв'язку з тим, що телерадіокомпанія "Люкс" стала власником радіостанції "Галактика плюс" з Прилук Чернігівської області.

Приватне акціонерне товариство "Телерадіокомпанія Люкс" отримало 100% частки компанії, бенефіціаром стала Катерина Кіт-Садова, а директором – Роман Андрейко.

Нагадаємо, торік телерадіокомпанія Андрія Садового купила одеське "Армянське радіо".

Додамо, що в 2012 році власниця контрольного пакету (76,8%) акцій ТРК "Люкс", дружина мера Львова Андрія Садового, Катерина Кіт-Садова продала 3% акцій ТРК "Люкс" співвласнику та генеральному директору ТРК "Люкс" Роману Андрейку (13,1% та 10,1% його дружини, Оксана Андрейко). Тоді сім'я Садових оцінила ці акції в 3 мільйони гривень за які він купив будинок на вулиці Стрілецькій.

До складу ТРК "Люкс" входять: Lux FM (Львів), Lux FM (Київ), Радіо Максимум, інтернет-видання Zaxid.net, Football 24, Телеканал "24", а також рекламне агентство "Люкс".

У 2017 році до складу медіахолдингу ТРК "Люкс" увійшла також радіостанція Nostalgie. Її власником є Сергій Горовий, зять екс-голови "Опозиційного блоку" та теперішнього співочільника партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрія Бойка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.