Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

музична школа

П'ятниця, 25 червня 2021, 13:02

У всіх мистецьких школах Львова працюватиме юрисконсульт

музична школа

У львівських мистецьких школах введуть посаду юрисконсульта, який займатиметься питаннями закупівель.

Сьогодні, 25 червня, виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про введення до штатних розписів мистецьких шкіл Львівської міської територіальної громади посади юрисконсульта.

Зокрема, з 1 липня в мистецьких, зокрема й музичних, школах Львова вводиться нова посада – юрисконсульт, який займатиметься забезпеченням належного юридичного супроводу щодо організації та проведення закупівель у цих закладах.

За словами директорки департаменту розвитку Львівської міськради Наталії Бунди, введення нових посад має на меті розвантажити роботу директорів цих закладів, а також в музичних школах є ряд юридичних питань, які потрібно опрацьовувати з дітьми і батьками.

Фінансуватимуться нові посади з бюджету міста, з коштів, які передбачені на освітню галузь.

Наразі мистецьким школам Львова необхідно затвердити нові штатні розписи з відповідними змінами.

Зазначимо, влітку 2020 року у школах міста ввели посаду юрисконсульта, який займається питаннями закупівель, а у квітні цього року – у дитячо-юнацьких та молодіжних клубах Львова.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.