Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Ростислав Кісіль та Олег Самчук

Вівторок, 29 червня 2021, 16:42

Meest подарував львівській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги нове обладнання на суму понад 8,5 млн грн

Ростислав Кісіль та Олег Самчук

Сьогодні президент міжнародної поштово-логістичної компанії Meest Ростислав Кісіль вручив лікарям клінічної лікарні швидкої медичної допомоги у Львові нову комплексну систему для виконання аритмологічних операцій виробництва компанії Boston Scientific (USA).

Про це повідомляє пресслужба компанії Meest.

Ростислав Кісіль наголосив, що для нього і компанії Meest допомога львівським медикам стала пріоритетним напрямком соціальної активності від початку пандемії та додав, що вже стало традицією Meest, бо вже другий рік поспіль компанія вкладає понад 300 тисяч доларів у медицину Львова і планує інвестувати й надалі.

"У наших лікарів золоті руки і значний досвід. Однак українська медицина потребує значних капіталовкладень в сучасне медичне обладнання і препарати. Meest активно розвиває соціальне партнерство з медиками лікарі швидкої медичної допомоги, купує для лікарні високотехнологічне медичне обладнання, яке допомагає лікарям рятувати пацієнтів сучасними методами", – розповів Ростислав Кісіль.

У церемонії передачі медичного обладнання взяв участь міський голова Львова Андрій Садовий. Він відзначив важливість партнерської допомоги бізнесу медичним закладам Львова, які знаходяться на етапі реформування.

"Медичне обладнання, яке отримала сьогодні лікарня швидкої допомоги, входить у пакет соціальної допомоги, яку задекларувала компанія Meest для громади Львова цього року. Обладнання компанія придбала на прохання лікарів. Сподіваюсь, що ця партнерська співпраця дозволить нашим лікарям досягнути амбітних цілей, визначених Стратегією розвитку медицини у Львові, отож львівська медицина спільними зусиллями стане найкращою за якістю медичних послуг в Україні".

За благодійну діяльність Ростислава Кісіля міський голова вручив йому ювілейну монету, яка була присвячена Митрополиту Андрею Шептицькому, зауваживши, що президент компанії Meest, як і Митрополит свого часу витрачає багато коштів, на розбудову держави, інвестуючи у сучасне лікарське обладнання, яке зможе допомогти зберегти життя львів’янам та гостям міста.

Головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук подякував Ростиславу Кісілю за співпрацю, а також розповів, що комплексна система для виконання аритмологічних операцій дозволить лікарні здійснити прорив в лікуванні серцевих аритмій новими методами.

"Аритмологія – один з найcкладніших відділів клінічної кардіології. Застосування комплексної системи для виконання аритмологічних операцій дозволить нашим лікарям робити складні операції, вживляти пацієнтам різноманітні імплантати, які нормалізують роботу серця і дарують їм шанс на повноцінне життя. Для нашої лікарні це важливий напрямок розвитку", – переконаний Самчук.


Як зауважив керівник цього відділення Остап Герета, раптових серцевих смертей можна уникнути, якщо вчасно виявити проблеми із серцем і отримати необхідну допомогу. І це обладнання допоможе це зробити.

"Це найсучасніше обладнання в Україні, яке дає можливість бачити потенціали серця в різних його частинах власне зсередини, і вносити корективи при різни патологічних станах. Раптові серцеві смерті можна попереджати, і власне для цього є це обладнання, щоб проводити діагностику таких станів, і надавати вчасно медичну допомогу. Є ситуації, коли серце б’ється повільніше, є коли швидше, і за допомогою цього обладнання можна вносити корективи", – зазначив Остап Герета.


Комплексна система для виконання аритмологічних операцій включає: реєстратор електрофізіологічний LABSYSTEM PROTM з можливістю реєстрації до 160 каналів внутрішньосерцевих потенціалів, систему для кріоабляції серця POLARx та три набори для виконання PVI-процедур (Pulmonary Vein Isolation – Ізоляції Легеневих Вен). Загальна вартість обладнання складає 8 400 000 грн.

Нагадаємо, Ростислав Кісіль та компанія Meest одними з перших допомогли Львову в боротьбі з пандемією коронавірусу. Минуло року Ростислав Кісіль виділив 20 млн грн на закупівлю медикаментів та медичного обладнання для українських лікарень. Компанія Meest доставив до Львова перші партії ПРЛ-тести, пізніше допомогла предметами захисту та ліками, кисневими концентратами та медичним обладнанням. У 2021 році Ростислав Кісіль профінансував закупку і доставку до лікарні швидкої медичної допомоги сучасного хірургічного робота Да Вінчі. Також Meest цього року виділила громаді Львова 300 тисяч доларів на реалізацію соціальних проєктів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.