Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

негода у Львові

city-adm.lviv.ua

Четвер, 1 липня 2021, 11:16

Негода у Львові повалила майже 120 дерев

негода у Львові

Через сильну грозу у місті повалило 118 дерев та було пошкоджено 24 дахи будівель. 

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Станом на сьогодні на ранок у Львові внаслідок негоди було повалено 118 дерев, з яких 7 впало на автомобілі, а також пошкоджено 24 дахи. 

Загалом злива підтопила 29 підвалів і 10 під’їздів.

За інформацією ЛКП "Львівсвітло" станом на зараз є 53 аварії та 3 зламані опори. Підприємство працює над усуненням пошкоджень.

Наразі роботу всі маршрутів трамваїв та тролейбусів відновлено, крім трамвайного маршруту №6, тому що на вул. Б. Хмельницького аварійна служба зрізає дерево, яке лежить на опорі контактної мережі.

"Маємо пошкодження дахів, підтоплення, поламані дерева та гілки, пошкоджені мережі електропостачання. Всю ніч комунальні служби працювали, аби найперше розчистити магістральні дороги від повалених дерев та забезпечити проїзд транспорту.

Також ліквідовували сильні підтоплення, прочищали дощоприймачі, щоб вода швидко зійшла. Робота продовжується, з 6 год ранку до прибирання залучені всі двірники та техніка. Шкоди негода завдала багато, але критичних ситуацій нема" – наголосила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.