Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Лесі Українки, 21

Вівторок, 6 липня 2021, 13:24

Друзяка Козицького хоче перетворити будинок у центрі Львова на апарт-готель

вул. Лесі Українки, 21

Депутати на сесії розглянуть розроблення ДПТ у районі вул. С. Гавришкевича, що пропонує облаштувати у будинку на вул. Л. Українки, 21 апарт-готель.

Про це йдеться у проєкті рішення, підготовленому на розгляд на наступній сесії Львівської міської ради, що відбудеться 8 липня.

Згідно з документом, з проханням прийняти детальний план території у районі вул. С. Гавришкевича, вул. Друкарської, вул. Лесі Українки, вул. Краківської, щоб мати змогу розпочати реставрацію житлового будинку на вул. Лесі Українки, 21, до міськради ще у грудні 2020 році звернулося об’єднання співвласників багатоквартирного будинку "Леся Українка-21".

Територія у районі вул. С. Гавришкевича, вул. Друкарської, вул. Лесі Українки, вул. Краківської, загальною площею у 4 га, знаходиться в Галицькому районі, в зоні історичного ареалу міста.

Житловий будинок на вул. Лесі Українки, 21, що перебуває у приватній власності ОСББ "Леся Українка-21", планують відреставрувати, облаштувати чотири нові апартаменти на горищі та прибудувати апарт-готель. 

У разі прийняття цього рішення, ОСББ визнають відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території та доручать управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування міськради після розроблення ДПТ звернутись з заявою до управління "Секретаріат ради" про проведення громадського слухання.

За даними аналітичної системи YouControl, ОСББ "Леся Українка-21" зареєстроване у квітні 2019 року на вул. Лесі Українки, 21, керівником є львів'янин Тарас Копоть.

Він також власник львівської фірми ТОВ "Лагом-Юкрейн", яка перебуває у стані припинення і займалася дослідженням кон'юнктури ринку та виявленням громадської думки (спільно із польською фірмою "Лагом Інт") та шведом Робертом Карлом Еріком Еріксоном), керівник ОСББ "Глибока-еліт" (вул. Глибока, 9 у Львові).

Згідно з дослідженням "Бігус. інфо", Тарас Копоть спільно з головою Львівської ОДА Максимом Козицьким у 2016 році разом відвідали Швецію, а у 2017 році – Нідерланди. В одному з своїх дописів в соцмережі у 2018 році Копоть написав, що Козицький є його другом і головним партнером в Lagom Int.

Триповерховий будинок на вул. Лесі Українки, 21 – будівля колишньої бурси імені Юзефа Торосевича, заснованої у 1865 році. Заклад діяв до 1940 року, опісля тут був гуртожиток швейної фірми "Маяк". Зараз тут, на першому поверсі, розташована мистецька галерея LvivArt.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.