Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Змінимо країну разом

loda.gov.ua

Четвер, 22 липня 2021, 15:15

Варіанти перемогли в конкурсі міжрегіонального обміну між ЗМІ

Змінимо країну разом

Інформаційну агенцію Варіанти оголосили переможцем конкурсу обмінів між засобами масової інформації у рамках програми "Змінимо країну разом".

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Сьогодні, 22 липня, проєкт інформаційної агенції Варіанти "Моніторинг виконання передвиборчих обіцянок місцевими політиками Львівської та Запорізької областей" переміг в конкурсі обмінів між засобами масової інформації у рамках Програми підтримки міжрегіональної співпраці "Змінимо країну разом", що реалізує Асоціація "Єврорегіон Карпати – Україна".

Всього з 58 поданих заявок 29 проєктів рекомендовано до фінансування за кошти обласних бюджетів Львівської і Закарпатської областей. Таким чином цього року реалізують 13 міжрегіональних освітніх проєктів, 13 у сфері культури і 3 – медійних, загальним бюджетом понад 2,6 млн гривень.

Програма розширила територію реалізації, завдяки чому втілять 5 ініціатив у партнерстві із закладами Дніпропетровської області, по 3 – Запорізької і Харківської, 1 у співпраці із Сумською областю, а один проєкт об’єднує одразу 7 областей: Закарпатську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Сумську і Харківську.

Зазначимо, програма підтримки міжрегіональної співпраці "Змінимо країну разом" реалізується Асоціацією "Єврорегіон Карпати – Україна" з 2018 року у партнерстві із Львівською і Закарпатською обласними радами, Львівською, Луганською і Донецькою обласними державними адміністраціями. У 2018-2020 роках  профінансовано 99 проєктів-переможців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.