Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Кривоноса

google.com

П'ятниця, 23 липня 2021, 11:55

У Львові виділили майже 2 мільйони на ремонт каналізаційного колектора на Винниченка

вул. Кривоноса

Виконком Львівської міськради виділив майже два мільйони гривень на ремонт аварійного каналізаційного колектора навпроти будівлі на вул. Винниченка, 32. 

Сьогодні, 23 липня, виконком Львівської міськради виділив майже два мільйони гривень на ремонт каналізаційного колектора навпроти будинку на вул. В. Винниченка, 32.

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення "Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Львівської міської територіальної громади", яким виділив 1 870 610 грн на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану окремих конструкційних елементів каналізаційного колодязя та загальносплавного каналізаційного колектора на куті вул. М. Кривоноса і навпроти будівлі №32 на вул. В. Винниченка у м. Львові. 

Гроші виділили через передачу коштів з загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради.

Нагадаємо, на вул. Кривоноса організували двосторонній рух на час ремонтних робіт каналізаційного колектора. Аварійні роботи на каналізаційному колекторі на вул. Винниченка тривають з 1 липня.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.