Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ТОВ "Тустань"

lviv.dei.gov.ua

П'ятниця, 23 липня 2021, 14:24

Директора Тустані оштрафували за порушення умов утримання диких тварин

ТОВ "Тустань"

Держекоінспекція виявила у ТОВ "Тустань" порушення вимог утримання диких тварин у напіввільних умовах.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Державна екологічна інспекція у Львівській області провела позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ "Тустань" та виявила порушення вимог утримання диких тварин у напіввільних умовах.

Державні інспектори проінспектували вольєр для утримання та розведення у напіввільних умовах оленя європейського та скельниці звичайної (серни) площею 294,2 га, що розташований в урочищі "Багна" в лісових кварталах Козівського лісництва ДП "Сколівське ЛГ".

За результатами перевірки встановлено факти порушення вимог Закону України "Про тваринний світ" в частині утримання диких тварин у напіввільних умовах та порушенні умов розмноження і шляхів міграції тварин, за що керівника господарства притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до статті 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також Держекоінспекція проводить заходи щодо встановлення  правомірності використання ТОВ "Тустань" земель лісового фонду та земель запасу Козівської територіальної громади Стрийського району для будівництва зазначеного вольєру на площі 294,2 га.    

Нагадаємо, на річці Щирка виявили загибель риби − у чотирьох місцях забору води на річці вміст розчиненого кисню є нижчим допустимої норми.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.