Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

промисловість Львівщини

Середа, 11 серпня 2021, 15:33

З початку року на Львівщині на 17% зменшилось виробництво металевих виробів

промисловість Львівщини

У січні-червні, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 6,9%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах переробної промисловості обсяги виробництва зросли на 9,4%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 7,2%.

Натомість знизився обсяг промислової продукції на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 2,9%.

У переробній промисловості збільшили випуск промислової продукції підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 58,5%), машинобудування (на 20,6%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 11,1%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 11,1%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 17,1%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 15,7%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 9,2%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 0,9%).

Нагадаємо, у січні-травні, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 7,5%.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.