Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

демонтований літній майданчик

city-adm.lviv.ua

Четвер, 5 серпня 2021, 13:58

У центрі Львова демонтували незаконний літній майданчик

демонтований літній майданчик

На куті вул. Винниченка – площа Митна демонтували самовільно встановлений літній майданчик.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У місті на куті вул. Винниченка – площа Митна виявили та демонтували самовільно встановлений відкритий літній майданчик.

Як наголосили в КП "Адміністративно-технічне управління", це вже шостий відкритий літній майданчик, який з початку сезону демонтували у Львові. Раніше майданчики демонтували на вул. Кульпарківській, 174, Залізничній, 21, та три майданчики на вул. Чернівецькій.

"Демонтажу підлягають самовільно встановлені відкриті літні майданчики, майданчики, термін дії паспортів на розміщення або термін дії договорів на оренду конструктивних елементів благоустрою яких закінчився, а також ті, паспорт на встановлення яких скасовано. У разі виявлення такого майданчика, власнику скеровується вимога добровільно його демонтувати. Якщо підприємець не здійснює цього, то конструкцію демонтують примусово" – пояснили в комунальному підприємстві. 

Додамо, у 2020 році дозвіл на функціонування та паспорт отримали 320 літніх майданчиків. Основною умовою отримання дозволу є дотримання архітектурно-художніх вимог.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.