Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

школа на Львівщині

Четвер, 5 серпня 2021, 15:04

Козицький розпорядився перевірити стан понад 50 шкіл Львівщини

школа на Львівщині

Максим Козицький створив сім робочих груп для перевірки стану 54 освітніх закладів у області.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №641/0/5-21 від 3 серпня 2021 року.

Максим Козицький розпорядився створити сім робочих груп, до яких входитимуть голови РДА, працівники Держпродспоживслужби Львівщини, Державної служби якості освіти Львівщини та місцеві чиновники, для перевірки стану закладів освіти області.

"Створити робочі групи для перевірки стану закладів освіти у Львівській області, в тому числі з урахуванням заходів реформи шкільного харчування" – йдеться у розпорядженні.

Перевірятимуть такі навчальні заклади області:

Дрогобицький район:

1. Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 імені Стефана Коваліва.
2. Ліцей № 3 імені В’ячеслава Чорновола Дрогобицької міської ради.
3. Ліцей імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради.
4. НВК "Середня загальноосвітня школа №2-гімназія" м. Трускавець.
5. Меденицька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Меденицької селищної ради Дрогобицького району.
6. Підбузький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Східницької селищної ради Дрогобицького району.
7. Доброгостівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Івана Боберського Трускавецької міської ради.

Золочівський район:

1. Бродівська гімназія імені Івана Труша Бродівської міської ради.
2. Бродівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з вивченням англійської мови Бродівської міської ради.
3. Буський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Буської міської ради.
4. Білокамінський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Маркіяна Шашкевича Золочівської міської ради.
5. Золочівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів "Школа радості" Золочівської міської ради.
6. Красненський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Красненської селищної ради Золочівського району.
7. Підкамінський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Підкамінської сільської ради.
8. Ремезівцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Поморянської селищної ради Золочівського району.

Львівський район:

1. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 м. Львова.
2. КЗ ЛОР "Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут".
3. Городоцький заклад загальної середньої освіти №3 І-ІІІ ступенів імені Героя України Івана Бльока Городоцької міської ради.
4. Комарнівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Комарнівської міської ради.
5. Жовківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Жовківської міської ради.
6. Ліцей №1 Зимноводівської сільської ради.
7. Куликівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куликівської селищної ради.
8. Ставчанський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти" Оброшинської сільської ради.

Самбірський район:

1. Ралівський опорний заклад загальної середньої освіти імені Івана Франка Самбірського району.
2. Середня школа № 10 м. Самбір.
3. Старосамбірський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника Старосамбірської міської ради.
4. Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – ліцей імені Владики Івана Хоми м. Хирів.
5. Турківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1.
6. Новокалинівський опорний заклад загальної середньої освіти Самбірського району.
7. Боринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Боринської селищної ради.
8. Луківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Рудківської міської ради.

Стрийський район:

1. НВК "Школа І ступеня – гімназія ім. Митрополита Андрея Шептицького м. Стрия".
2. Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.
3. Журавнівський комунальний заклад загальної середньої освіти школа-ліцей.
4. Гніздичівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гніздичівської селищної ради.
5. НВК "Середня загальноосвітня школа-гімназія" імені Маркіяна Шашкевича села Дуліби Грабовецько-Дулібівської сільської ради.
6. Розвадівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Розвадівської сільської ради.
7. Сколівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 імені Стефанії Вітрук.
8. Тростянецький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.

Червоноградський район:

1. Червоноградський ліцей.
2. Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва.
3. Опорний заклад "Лопатинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.н.".
4. Белзький опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів.
5. Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів.
6. Вузлівський опорний навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Радехівської міської ради.
7. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Павлів.

Яворівський район:

1. Немирівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
2. Яворівська гімназія імені Осипа Маковея.
3. Новояворівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1.
4. Опорний заклад "Мостиський заклад загальної середньої освіти №1 І ІІІ ступенів".
5. Опорний заклад "Судововишнянський заклад загальної середньої освіти І ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти імені Тадея Дмитрасевича".
6. Опорний заклад "Крукеницький заклад загальної середньої освіти І ІІІ ступенів".
7. Ясниський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Памви Беринди Івано-Франківської селищної ради.
8. Краковецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича.

Ці перевірки мають тривати до 15 серпня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.