Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Громадський бюджет Львова

Понеділок, 9 серпня 2021, 16:04

У Львові стартує прийом проектів на громадський бюджет-2022

Громадський бюджет Львова

Подача документів на громадський бюджет Львова-2022 триватиме до 15 вересня.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

З 15 серпня стартує прийом заявок на Громадський бюджет Львова, який триватиме до 15 вересня і який місто проводить уже шостий рік поспіль.

Подавати та голосувати за проекти Громадського бюджету Львова можуть львів'яни та мешканці сусідніх населених пунктів, що увійшли до складу Львівської ОТГ.

Проекти, які виносять на громадський бюджет, повинні реалізовуватися з метою покращення інфраструктури міста: нові громадські простори, дитячі майданчики, території біля дитячих садків, шкіл.

Розмір Громадського бюджету становитиме 75 млн грн, що на 15 млн грн більше, ніж минулоріч – у 2020 році він був 60 млн грн.

Зазначимо, минулоріч у місті обрали 6 великих та 73 малих проектів, які реалізовують у 2021 році. Станом на сьогодні виконано 4 проекти минулорічного Громадського бюджету.

Нагадаємо, переможцями громадського бюджету Львова на 2020 рік стали 55 проектів, а на громадський бюджет-2018 загалом подали 160 проектів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.