Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олімпійські ігри у Токіо

slovoidilo.ua

П'ятниця, 27 серпня 2021, 13:04

Відеоролики про львівських учасників Олімпіади в Токіо обійдуться у 270 тисяч з обласного бюджету

Олімпійські ігри у Токіо

Львівська ОДА замовила за 270 тисяч гривень відеоролики про львівських спортсменів-учасників Олімпіади в Токіо у підприємця з Львівщини.

Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації провело закупівлю у системі ProZorro на виготовлення 10 серій відеофільму про учасників XXXII літніх Олімпійських ігор, які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2021 року.

Аукціон стартував 11 серпня, у ньому взяли участь троє фізичних осіб-підприємців: Богдан Штефанюк, Василь Старецький та Богдан Борис, які запропонували за свою роботу 269 500 грн, 270 000 грн і 298 000 грн відповідно. Переможцем обрали Василя Старецького, а початкова вартість закуплі становила 300 000 грн.

Як вказано у закупівлі, переможець тендеру має виготовити 10 серій відеофільму про учасників цьогорічних літніх Олімпійських ігор, які відбулися у столиці Японії Токіо, від Львівської області.

Зокрема, йдеться про таких львівських спортсменів:

- вільна боротьба: Алла Черкасова, Оксана Лівач, Тетяна Кіт;

- карате: Станіслав Горуна;

- кульова стрільба: Павло Коростильов; 

- художня гімнастика: Христина Погранична;

- стрільба із лука: Вероніка Марченко;

- велосипедний спорт: Олена Старікова.

Також у цьому переліку є член збірної команди України, чемпіон Олімпійських ігор 2008 року у Пекіні з кульової стрільби Олександр Петрів, який не потрапив у фінальний список національної збірної.

Хронометраж кожної серії має становити 8-10 хвилин, у ній потрібно продемонструвати умови та рівень підготовки професійних спортсменів Львівщини, показати спортивний та життєвий шлях, вподобання, мрії, основні цілі.

Основною метою цих відеороликів є мотивувати молодь області займатися спортом і показувати їм приклад для наслідування.

За даними аналітичної системи YouControl, мешканець Судової Вишні Василь Старецький зареєстрований як фізична особа-підприємець з червня 2020 року, займається виробництвом кіно- та відеофільмів, телевізійних програм.

Він є одним із засновників обслуговуючого житлово-будівельного кооперативу "Працівників Львівської обласної державної телерадіокомпанії "Екран".

Нагадаємо, львів‘янка Олена Старікова у заключний день Олімпійських Ігор у Токіо здобула для України срібну медаль в індивідуальному спринті, а бронзові нагороди вибороли ще двоє львівських спортсменів − каратист Станіслав Горуна та борчиня Алла Черкасова.

Усі вони отримають від міськради Львова квартири у подарунок.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.