Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

комісії культури міськради

lvivrada.gov.ua

Вівторок, 14 вересня 2021, 12:03

Залізничні каси у Львові планують перетворити на мистецький простір

комісії культури міськради

Місто шукатиме інвестора для оновлення приміщень на вул. Гнатюка, 20-22, де раніше знаходилися залізничні каси.

Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Вчора, 13 вересня, на засіданні постійної комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків Львівської міськради депутат погодили проєкт ухвали "Про затвердження об’єкта інвестування "Культурно-мистецького простору" в приміщеннях по вул. Гнатюка, 20-22".

За словами голови цієї комісії, депутатки від ЄС Лейли Мелесової-Вальчак, площа нежитлових приміщень, які стають об'єктом інвестування, становить 382,2 кв.м.

"Йдеться про приміщення колишніх залізничних кас на вулиці Гнатюка. У наших планах зробити там мистецький простір, книгарню бібліотеку, коворкінг-платформу. Зараз ми оголошуємо інвестиційний проєкт, було б дуже добре, якщо б на це знайшлися інвестори. Ми попросили до напрацювання інвестиційного проекту залучити також і нашу комісію повному складі" – пояснила Лейла Мелесова-Вальчак.

Розробкою документів під інвестиційний проєкт займатиметься департамент економічного розвитку, управління комунальної власності, управління інвестицій та проєктів ЛМР та ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради».

Публікація у межах Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.