Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

нардепи з Львівщини

Середа, 22 вересня 2021, 14:55

6 нардепів з Львівщини не голосували за незаконність виборів до Держдуми Росії

нардепи з Львівщини

Верховна Рада не визнала нову Держдуму Росії і вибори до неї.

Сьогодні, 22 вересня, Верховна Рада прийняла постанову №6078, якою не визнала вибори в Державну думу Росії. "За" проголосували 322 народних депутати.

Зокрема, у постанові йдеться, що Верховна Рада вважає незаконними вибори депутатів Державної Думи Російської Федерації 2021 року і нелегітимною саму Держдуму Росії, обрану на них із залученням громадян України.

"Верховна Рада України визнає чергові вибори депутатів Державної Думи Російської Федерації 2021 року незаконними, а сформовану за їх результатами Державну Думу Російської Федерації – нелегітимною", – йдеться у документі.

Український парламент закликає парламенти іноземних держав та міжнародні парламентські організації "надати належну оцінку фальсифікованим парламентським виборам в Російській Федерації, фактам незаконного голосування на території незаконно окупованих Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також участі у цих виборах громадян України з тимчасово окупованої Російською Федерацією частини території в Донецькій та Луганській областях".

ВРУ звертає увагу міжнародної спільноти на те, що "чи не вперше в історії" Росія як одна з держав-членів ОБСЄ не забезпечила належних умов роботи Бюро з демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі, що унеможливило спостереження за виборчим процесом представників міжнародної місії ОБСЄ відповідно до демократичних стандартів.

З львівських нардепів постанову підтримали: Євген Петруняк (Слуга народу), Юрій Камельчук (Слуга народу), Остап Шипайло (Слуга народу), Святослав Юраш (Слуга народу), Мар'ян Заблоцький (Слуга народу), Ірина Верещук (Слуга народу), Ростислав Тістик (Слуга народу), Андрій Герус (Слуга народу), Орест Саламаха (Слуга народу), Андрій Лопушанський (Європейська Солідарність), Олег Синютка (Європейська Солідарність), Софія Федина (Європейська Солідарність), Володимир В'ятрович (Європейська Солідарність), Михайло Бондар (Європейська Солідарність), Микола Величкович (Європейська Солідарність), Степан Кубів (Європейська Солідарність), Андрій Парубій (Європейська Солідарність), Михайло Цимбалюк (Батьківщина), Тарас Батенко (За майбутнє), Павло Бакунець (Довіра), Олена Кондратюк (позафракційна), Роман Лозинський (Голос), Наталія Піпа (Голос), Ярослав Юрчишин (Голос), Ярослав Рущишин (Голос).

Відсутні на пленарному засіданні: Тарас Козак (Опозиційна платформа – За життя), Микола Княжицький (Європейська Солідарність), Ярослав Дубневич (За майбутнє), Андрій Кіт (Довіра), Галина Васильченко (Голос).

Були присутні у залі, але не голосували: Юрій Загородній (Опозиційна платформа – За життя).

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram