Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Економіка

ТІЦ Сокаль

Вівторок, 28 вересня 2021, 14:59

Туристичний інформаційний центр відкрився в Сокалі

ТІЦ Сокаль

27 вересня в центрі Сокаля, в приміщенні краєзнавчого музею Просвіти відкрився Туристичний інформаційний центр (ТІЦ).

Відкриття ТІЦ – перший практичний результат реалізації проекту «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність».
 
Міський голова Сокаля Сергій Касьян наголосив на важливості відкриття ТІЦ у Сокалі, адже для громади туризм нині стає пріоритетом у розвитку і наповненні бюджету територіальної громади.
 
«Наше місто Сокаль  і Сокальщина мають чудовий потенціал для розвитку туризму. Завдяки нашим партнерам ми отримали шанс реалізувати наш туристичний потенціал. Тому важливе завдання для громади докласти зусилля, щоб  Сокаль став улюбленим місцем відпочинку для туристів як з України, так і сусідніх країн, перед усім Польщі», - наголосив він.
 
Експерт проекту Ігор Каспрук відзначив, що віднині туристи мають можливість отримати в ТІЦ всю необхідну інформацію про туристичну, відпочинкову та розважальну інфраструктуру Сокальської громади, а також отримати консультації щодо найкращих маршрутів для проведення вільного часу як у самому місті, так і в його околицях.
 
«Поява Центру є вкрай важливою і вчасною для подальшого розвитку  туристичної індустрії Сокальщини. Перед усім це важливо для функціонування нового туристичного марштуру, який розробляється фахівцями в рамках нашого проєкту. Адже Сокальщина нині спроможна запропонувати туристам активний відпочинок на любий смак», - додав Каспрук.
 
В рамках відкриття ТІЦ відбулась презентація двох інших складових проекту «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність». 
 
Експерт проекту Михайло Рутинський представив концепцію першого туристичного маршруту Сокальщиною, який охоплює 15 туристичних об’єктів. Експрет Андрій Мацелюх  представив стратегію розвитку туристичної галузі Сокалької ОТГ.
 
До обговорення концепції маршруту і стратегії розвитку долучились експерти Українського культурного фонду, представники громадськості Сокаля та журналісти.
 
Проект «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність» реалізовується Сокальською міською радою за підтримки Українського культурного фонду.
 
Мета проекту – розвиток культурно-пізнавального туризму в Сокальській громаді через створення нового культурно-пізнавального маршруту «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність», який включатиме основні об’єкти історико-культурної спадщини та демонструватиме культурне різноманіття Сокальщини.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.