Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

теплопостачання

Четвер, 21 жовтня 2021, 16:32

Колектив Залізничнетеплоенерго виступив проти реорганізації підприємства

теплопостачання

ЛКП "Залізничтеплоенерго" просить депутатів не об'єднювати його із "Львівтеплоенерго" через неефективність цього рішення.

Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

ЛКП "Залізничнетеплоенерго" звернулося з проханням до комісії комунального майна, ресурсів та історичного середовища Львівської міськради з проханням не приєднувати його до ЛМКП "Львівтеплоенерго".

"Колектив підприємства переконаний, що реорганізація, окрім звільнення кваліфікованих працівників, ускладнить роботу новоствореного підприємства та збільшить наявність вже існуючих проблем в теплопостачанні м. Львова, а отже не є доцільною та не буде економічно ефективною" – йдеться у зверненні ЛКП "Залізничнетеплоенерго".

За словами голови комісії, депутата міськради від Європейської Солідарності Сергія Іваха, наразі депутати ініціюють звернення до всіх голів фракцій та інших депутатських комісій щодо проведення спільної наради з цього питання із залученням працівників підприємства.

"Головне завдання, щоб після реорганізації не постраждали люди, які працюють на цих підприємствах. Наша комісія ініціює звернення до всіх голів фракцій, депутатських комісій щодо вирішення цього питання, адже цей лист адресовано до них всіх. Хочемо зрозуміти позицію керівників, що є в основі злиття двох підприємств?" – пояснив Івах.

Нагадаємо, ще у квітні цього року винонавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про об’єднання ЛМКП "Львівтеплоенерго" і ЛКП "Залізничнетеплоенерго" в одне комунальне підприємство.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.