Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Понеділок, 25 жовтня 2021, 12:00

Козицький створив управління з питань цифрового розвитку Львівської облдержадміністрації

Максим Козицький

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький створив управління з питань цифрового розвитку ЛОДА і тепер шукає йому начальника.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської облдержадміністрації №1015/0/5-21 від 20  жовтня 2021 року.

Максим Козицький видав розпорядження про створення управління з питань цифрового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Заступника голови Львівської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації (CDTO)  Олександра Кулепіна зобов'язали у тижневий строк розробити штатний розпис та подати на затвердження положення про Управління в установленому порядку.

 

На сайті You control зазначено виконуючим обов'язків зазначено Столярчука Максима Леонідовича, що раніше перебував на посаді завідувач сектору з питань цифрової трансформації управління регіонального розвитку у Департаменті економічної політики Львівської обласної державної адміністрації .

На сайті з пошуку роботи Work.ua вже опублікували вакансію на посаду начальника управління з питань цифрового розвитку Львівської облдержадміністрації від 23 жовтня 2021 року. 
У оголошенні зазначається, що готові взяти людину з інвалідністю. Досвід роботи від 2 років. Вища освіта. Посадовий оклад 10 550 грн.

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України "Про державну службу".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.