Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

Володимир Лесик

lvivrada.gov.ua

П'ятниця, 29 жовтня 2021, 10:49

У Львові планують облаштувати 1264 нових паркомісць

Володимир Лесик

На вул. Стрийській планують облаштувати перехоплюючу парковку.

Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Під час засідання комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності Львівської міської ради депутати проголосували за облаштування перехоплюючої парковки на вул. Стрийській навпроти ТЦ "Кінг Крос".

Як пояснив депутат фракції Європейська Солідарність Володимир Лесик, паркінг буде віднесено до шостої зони паркування з найнижчою ставкою оплати.

"Задля зручного сполучення та пересування мешканців, ми повинні розвантажити вулиці від транспорту. Через те, що вул. Стрийська веде до виїзду з міста, там часто зупиняється великогабаритний транспорт, який створює незручності для інших водіїв. Тому ми обов'язково повинні облаштувати на новій парковці заїзд для великогабаритного транспорту. А для того, аби на місці паркінгу не було спокуси щось комусь збудувати, потрібно закріпити земельну ділянку за "Львівавтодором" – наголосив Лесик.

Крім цього, депутати вирішили напрацювати нову ухвалу щодо паркування транспортних засобів  у місті, бо чинна прийнята ще у 2011 році.

Публікація у межах Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.